Wizyta w naszym Salonie?

Wizyta w Salonie powinna być dla Ciebie i Twoich bliskich przyjemnością. Dlatego wybierz datę i dokonaj wcześniej rezerwacji terminu telefonicznie lub przez formularz zamieszczony na naszej stronie.

Jak i kiedy kupić suknię ślubną?

Dla własnego komfortu i możliwości skorzystania z pełnej oferty salonu, najlepiej podpisać umowę około 5 miesięcy przed ślubem. Suknie z nowych kolekcji które znajdują się w Salonie są wzorami, na ich podstawie sprowadzimy suknię dla Ciebie. Dlatego proponujemy odwiedzić nasz Salon minimum pół roku przed ślubem. Przed wizytą warto zastanowić się nad wymarzonym fasonem i szczegółami. W salonie czekamy na Ciebie i pomożemy Ci w dobraniu i mierzeniu sukien. Podpisując umowę należy wpłacić 50% wartości sukni tytułem zadatku. Płatność można także rozłożyć na raty, indywidualnie ustalone w Salonie.

Jak wyglądają warunki wypożyczenia sukni ?

Warunki zamówienia sukni w przypadku wypożyczenia wyglądają podobnie, jak przy kupnie. Suknię należy zarezerwować z około półrocznym wyprzedzeniem. Przed ślubem (dwa, trzy tygodnie ) odbywa się przymiarka i model jest dopasowywany do figury. Suknię zazwyczaj odbiera się 2 dni przed ślubem i oddaje do 7 dni po.

Jak to wygląda finansowo?

W Salonie znajdziesz suknie w różnych cenach dogodnych dla każdego klienta. Jeśli spodoba Ci się suknia droższa niż zaplanowałaś ,nie rezygnuj z marzenia, poradzimy coś i na to ;-)

Nasza rada

Twój dzień jest ważnym wydarzeniem dla rodziny i przyjaciół. Często każdy widzi Cię inaczej, każdy ma inny styl i gust. Dlatego zastanów się, w której to Ty czujesz się najlepiej i która do Ciebie najbardziej pasuje? Wtedy będziesz pewna, że to jest właśnie to, a Twoi bliscy w tym Wielkim Dniu będą oczarowani Twoim wyglądem.

Do zobaczenia w Salonie Lipari  ;-)